Team Kari - Painavaa painopalvelua vuodesta 1966
KIRJAPAINO KARI TOIMISTOTUKKU KARI JUHLATALO MAJAKOSKI
Yhteystiedot
Infoa meistä
Näin palvelemme
Yhteydenotto
Karin tarina
Tuotekuvasto
Kumppanilehti
Referenssit
Ajankohtaista
Verkkokauppaan

Toimistotukku Kari

Laukaantie 1
40320 Jyväskylä

Tukku keskus 020 155 5599
Tukku fax 020 155 5598
   
Asiakaspalvelu  asiakaspalvelu@kariteam.fi
Sähköpostit etunimi.sukunimi@kariteam.fi
   
Verkkokauppa www.kariteam.fi
Y-tunnus 0174243-6

Avoinna:

 
Ma–Pe 8.00-17.00

Näytä suurempi kartta

Asiakaspalvelu

   

Antti Suontamo
antti.suontamo@kariteam.fi
040 8283 622

Jenni Lehtonen - Toimistotukku Kari

Jenni Lehtonen
jenni.lehtonen@kariteam.fi
040 3594 604

Sari Pynnönen - Toimistotukku Kari

Sari Pynnönen
sari.pynnonen@kariteam.fi
0400 429 076

Pekka Poikolainen - Toimistotukku Kari

Pekka Poikolainen
pekka.poikolainen@kariteam.fi
0400 706 581

Miikka Järvenpää - Toimistotukku Kari

Miikka Järvenpää
miikka.jarvenpaa@kariteam.fi
0400 638 371

 

Talous / hallinto

   

Heidi Poikolainen - Toimistotukku Kari

Heidi Poikolainen
heidi.poikolainen@kariteam.fi
0400 960 001

Kirsi Nieminen tukku

Kirsi Nieminen
kirsi.nieminen@kariteam.fi
040 1833 614

Minna Kesonen Toimistotukku

Minna Kesonen
minna.kesonen@kariteam.fi
0400 429 075

Varasto / logistiikka

   

Katariina Salonen

Katariina Salonen
katariina.salonen@kariteam.fi
0400 623 493

Heikki Karila - Kirjapaino Kari

Heikki Karila
heikki.karila@kariteam.fi
040 556 7503

Ismo Kulju - Kirjapaino Kari

Ismo Kulju
ismo.kulju@kariteam.fi
0400 343 014

Tanja Hokkanen
tanja.hokkanen@kariteam.fi

Tomas Syrovatka
tomas.syrovatka@kariteam.fi
040 778 4603